Nie chcesz spędzać całego dnia urodzin na sprzątaniu i gotowaniu? W takim przypadku zorganizuj swoje przyjęcie w restauracji! Aktualnie coraz więcej solenizantów decyduje się na organizowanie przyjęć urodzinowych w restauracjach. To oferta, która związana jest z wieloma zaletami i dodatkowo wcale nie pociąga za sobą bardzo wysokich kosztów.

Dlaczego warto urządzić urodziny w restauracji?

Urodziny tradycyjnie organizujemy w domach – nie każdy ma jednak do tego odpowiednie możliwości czy też ochotę. Małe mieszkanie, brak wystarczającej liczby krzeseł to tylko początek problemów. Urodziny we własnym domu, zwłaszcza wtedy, gdy ma w nich wziąć więcej osób, to przede wszystkim dużo pracy. Sprzątanie przed przybyciem gości, gotowanie, obsługiwanie, a potem ponowne sprzątanie – nie każdy chce brać na swoje barki takie obowiązki. W związku z tym wielu solenizantów decyduje się dzisiaj na urządzenie swoich urodzin poza domem. Wybór najczęściej pada na restaurację, ale urodziny organizuje też wiele innych lokali, między innymi domy przyjęć, kawiarnie, puby, bary, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Urodziny w restauracji to przede wszystkim wygoda – nie trzeba zajmować się już niczym we własnym zakresie, ponieważ przygotowania należą już wtedy do obsługi lokalu. My musimy tylko pojawić się z gośćmi na miejscu w wyznaczonym czasie. To gwarancja udanej zabawy!

Ile kosztuje organizacja przyjęcia w restauracji?

Na koszty związane z wyprawieniem przyjęcia urodzinowego w restauracji składa się wiele czynników. Wśród nich znajdują się między innymi: wybrana opcja z menu, liczba gości, dodatkowe usługi i atrakcje na ten dzień. Lokale posiadają własne cenniki organizacji przyjęć, na przykład wtedy, gdy interesuje nas dobra restauracja Lublin może zaproponować nam różne oferty różniące się cenowo. Warto zatem sprawdzić je on-line przed podjęciem decyzji i rezerwacją miejsc. Na ogół musimy liczyć się z wydatkiem od około 40 złotych za słodki poczęstunek aż do 100-200 złotych w przypadku kompleksowej oferty wraz z obiadem i kolacją.