Nie masz pomysłu jak odciągnąć swoich podopiecznych od komputera i wytłumaczyć im, że aktywność na świeżym powietrzu jest niezbędna dla zdrowia ludzkiego? Może sam(a) masz problem z tym, aby zmobilizować się do regularnych treningów, a wyczerpujące bieganie długich kilometrów przysparza Ci męki i na myśl o takim wysiłku odechciewa Ci się wszystkiego? Mamy dla Ciebie idealną alternatywę!

Do zabawy i do sportu

Trampolina 427cm 14ft pomarańczowa spełni swoje zadanie zarówno, jako urządzenie do zabawy dla dzieci, jak i „maszyna” treningowa dla dorosłych, a nawet zaawansowanych sportowców. Wystarczy, że rozłożysz trampolinę 427cm 14ft (ring, drabinka, pokrowiec) pomarańczową w ogrodzie Twojego domu, a dzieci same będą prosić o pozwolenie na skakanie. Taki element to doskonały pomysł na zachęcenie domowników do aktywnego spędzania czasu. Niewielu wie, że skakanie na trampolinie, może równać się z pełnowartościowymi ćwiczeniami. Półgodziny aktywności na takim sprzęcie to doskonały trening motoryczny, podczas którego rozwijamy wszystkie zdolności koordynacji ruchowej i spalamy kalorie.

Trwałe, niezawodne elementy

Trampolina 427cm 14ft (ring, drabinka, pokrowiec) pomarańczowa

jest w stu procentach bezpieczna. Stabilna konstrukcja została osadzona na 6 podwójnych nogach, które dbają o to, aby pozostawała ona na swojej pozycji nawet podczas najbardziej intensywnych treningów. Elastyczny batut z tworzywa sztucznego jest naciągany przez 106 cynkowanych, nierdzewnych sprężyn, które dla bezpieczeństwa zostały przykryte przez specjalny, trwały kołnierz. Trampolina 427cm 14ft (ring, drabinka, pokrowiec) pomarańczowa przeznaczona jest dla osób o masie mniejszej niż 180 kilogramów. Przed opuszczeniem przestrzeni przeznaczonej do skoków, użytkowników chroni specjalna siatka o zwiększonej gramaturze, która została rozciągnięta na słupach zabezpieczonych miękkim materiałem. W zastawie znajduje się także specjalna drabinka, która umożliwi, dostanie się na batut tym najmłodszym użytkownikom. Wszystkie wymienione elementy zostały wyprodukowane z należytą dbałością o szczegóły z tylko najlepszych jakościowo elementów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybierając trampolinę 427cm 14ft pomarańczową, stawiasz na gwarancję trwałości i niezawodności. Zadbaj o aktywność fizyczną swoich domowników i spraw, aby w Twoim ogrodzie stanęła niezawodna trampolina 427cm 14ft pomarańczowa, która zapewni niezapomniane chwile zabawy, ale także pożytecznie spędzony czas, podczas którego użytkownicy będą poprawiali swoją wydolność i koordynację ruchową, a przede wszystkim gubili kalorie, które w czasach obecnych są zmorą dużej części społeczeństwa.